Meniu Închide

1 Care este diferența dintre curățarea la sfârșitul contractului de închiriere și curățarea unică?

1. Prețuri – serviciul unic este taxat la oră, în timp ce curățenia închiriată este taxată pe post. 

2. Restricție de timp – curățenii unici vor curăța cât mai mult posibil pentru timpul în care sunt rezervați, urmând prioritățile dumneavoastră pentru job. Pe de altă parte, curățarea de închiriere nu se limitează la timpul

3. Garanție – curățarea noastră la sfârșit de închiriere vine cu o garanție de 48 de ore, în timp ce curățarea unică nu include aceasta.

2 Trebuie să furnizez echipamente sau detergenți pentru curățare?

Echipa noastră de curățători experți va sosi cu toate echipamentele profesionale necesare de curățare și detergenți ecologici. Le furnizăm întotdeauna pentru fiecare serviciu. Vă rugăm să ne informați în prealabil dacă trebuie folosiți detergenți specifici pe baza suprafețelor sau a recomandării producătorului. Tot ce vom cere de la tine este acces la energie electrică și apă

3 Curățenii pot face față mucegaiului pe pereții sau în baie?

Folosim o varietate de detergent profesional care ar putea ajuta, cu toate acestea, nu putem garanta acest lucru. Vă rugăm să fiți conștienți de faptul că mucegaiul și mucegaiul sunt de natură organică și necesită o abordare complet diferită și un set de produse. În general, mucegaiul este imposibil de îndepărtat, mai ales dacă este deja sub silicon sau chituirea faianței de baie. Curățenii noștri unici vor încerca să îndepărteze mucegaiul, cu toate acestea, cel mai bine este să angajați un om de muncă autorizat în cazul în care este nevoie de tencuială.

4 Este echipa capabilă să curețe și geamurile exterioare?

Experții se vor concentra în principal pe curățarea ferestrelor interioare, a ramelor și a pragurilor incluse, precum și pe decalajul dintre acestea. Oferim o curățare exterioară a geamurilor și, în funcție de accesul la ferestre, putem oferi serviciul la un cost suplimentar. Sunt implicate diferite echipamente pentru a ajunge până la etajul 2 – sistem de stâlp de fereastră extensie care purifică apa – precum și tehnicianul nostru va avea nevoie de acces la un robinet de apă exterior. Această metodă de spălare a geamurilor exterioare va îndepărta praful, murdăria de pe rame și suprafețele de sticlă, însă nu este potrivită pentru curățarea reziduurilor de constructori precum picături de vopsea, tencuială, autocolante.

5 Pot adăuga servicii suplimentare, cum ar fi curățarea covoarelor și a tapițeriei, la curățarea mea unică?

Bineînțeles, poți face asta chiar și în zi. De fapt, vă recomandăm, deoarece în primul rând veți avea proprietatea dumneavoastră curățată și igienizată temeinic cu o singură vizită a profesioniștilor noștri și în al doilea rând veți obține un preț redus. Toate echipele noastre de curățenie sunt furnizate cu echipamente profesionale pentru curățarea covoarelor și tapițeriei, precum și cu sistem de stâlp pentru curățarea geamurilor externe și spălare cu jet (la cerere)

6 Câte persoane vor efectua curățarea unică?

Aceasta depinde de mărimea și starea proprietății, de prioritățile dumneavoastră și de timpul pe care îl avem pentru a efectua serviciul. Echipele noastre de curățenie sunt formate din 2 până la 6 tehnicieni, dar la cerere, putem aranja echipe mai mari. Nu trimitem un singur curatenitor la o proprietate.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Deschide WhatsApp
Ai nevoie de informații
Bună, cu ce te pot ajuta?